Ana sayfa BUNLAR KONUŞULUYOR Bostan, İntikamını fena aldı..!

Bostan, İntikamını fena aldı..!

1108
1

İlimizin renkli simalarından birisidir Faruk Bostan.

Cefa Vinç’in de sahibi olan Faruk Bostan sivri dile ile kamuoyunda hep konuşulan birisidir.

Halen Kocaeli Ticaret Odası Meclis üyesi olan Faruk Bostan siyasetle de yakından ilgilenen birisi.

MHP’de il yöneticiliği yapan daha sonra Abdüllatif Şener’in kurduğu partide ilçe başkanlığı yapan Faruk Bostan’ın en önemli özelliklerinden biriside İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile girdiği ve yaptığı tartışmalardır.

Erenler- Cedit Mahallesi’nde bulunan marketi yıkılan, Kandıra Sapağı’ndaki işyeri defalarca mühürlenen Faruk Bostan son olarak Fatma Kaplan Hürriyet’in belediye meclis üyesi sıralamasından İYİ Parti’den listeye girmiş ve liste başı olmuştu.

Fakat yapılan itirazlardan sonra Nevzat Doğan’ın şikayeti üzerine açılan davada mahkum olduğu için belediye meclis üyesi adaylığı kabul edilmemişti.

Buna çok bozulan Faruk Bostan intikamını fena aldı.

Kandıra Sapağı’nde D-100 Karayolu kenarında bulunan işyerine İki vincin arasına üzerinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Kaman ile İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in bulunduğu dev bir afişi asmış.

Ve bu afişin önünde de fotoğraf çektirerek sosyal medyasında paylaşmış.

Şimdi her gün binlerce aracın gelip geçtiği yüzlerce insanın önünde durduğu Cefa Vinç’in önünde dev bir afiş sallanıyor.

1 YORUM

  1. Benim vincim olsa VALİLİĞİN ÖNÜNDE BİREYSEL EYLEM anlayışıma devam ederdim Allah şahidim olsun!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here