Ana sayfa HABER Cami kilitleten BELEDİYE BAŞKANI..!

Cami kilitleten BELEDİYE BAŞKANI..!

1216
0

Evet, bu kentte maalesef bunu da duyduk ve öğrenmiş oldu.

İlimizde bir belediye başkanı sevmediği ve kendisini eleştiren bir kişinin kendisinden önce camiye gelip oturmasını engellemek için cami görevlilerine talimat vererek camiyi kilitletmiş.

Olayı yapan belediye başkanı Adnan Köşker.

Hani şu görev yaptığı dönemde Gebze Belediyesi’ni FETÖCÜLERLE dolduran, bu yapıya beş yıllık görev süresi içinde her türlü desteği veren ve yeniden aday gösterilmeyen Adnan Köşker.

Belediyede işine son verdiği Okan Kurt’un Cuma namazına gittiği Gebze’ni tarihi Mustafa Paşa Camisini kilitletmiş.

Okan Kurt’ta bu durumu sosyal medya hesabından duyurmuş.

İşte Okan Kurt’un paylaşımı ve Adnan Köşker’in yaptığı;

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI,

GEBZE MÜFTÜSÜNE SESLENİYORUM.

Burası Gebze Mustafa Paşa Camisi görevli imamların yerimi yoksa Gebze Belediye başkanı Adnan köşkerin özel makam yerimi?

Buraya Köşker’den başkası burada girip namaz kılmak yasak beyler buranın anahtarı Köşker’den habersiz girmek yasak. Geçen hafta burada cuma namazına geldim.

Köşker her zaman burada namaz kılıyordu. Benim içerde olduğumu öğrendi içeriye gelmedi dışarda  namaz kıldı.

Bu hafta cuma namazına geldim ezana yirmi dakika kalmıştı. Geldim kapı kilitli.Orada görevli arkadaşlara sordum ‘ Niye burası kilitli diye’  şunu bana dediler ‘ Geçen hafta sen içerde olduğun için içeri girmedi, senin yüzünden’ 

Bu hafta oraya talimat vermiş ‘ burayı erken açmayın,  buraya gelip otuyor,  bende dışarda kalıyorum’ diyerek orda görev yapanlara el altın fırça  atıyor.! 

Ey Gebze halkı  camide bile ayrım var burası Köşker’in yerimi burası köşkerin çiftliğimi beyler .

Burası Allah’ın evi beyler.

Allah’ın huzuruna dururken bile yer ayrımı var beyler. Ben yaşadığım olayları yazdım ben kimseye iftira atmıyorum. Yaşanan olaylar bunlar Köşker çıksın yalan desin. Biz hani gönül belediye başkanı diyoruz bizim gönül belediyecilik böyle mi soruyorum sizlere.  Bizde ayrımcılık  var camide bile yer olayı var burası herkese açık beyler .!

31 Mart’tan sonra Köşker talimat ver burayı yine kilitle anahtarı sende kalsın bakalım.

  1. Mart’tan sonra burada kim özel yer tutacak çok merak ediyorum.

Sayın cumhurbaşkanımıza sesleniyorum Adnan Köşker Mustafa Paşa Camisinde imamların özel yerini kendi özel makamımı gibi kullanıyor burası Allah’ın evi hacı Köşker  çok ayıp benim iş hakkımı fes ettin.

Benim çalıştığım  ofise her gün zabıta gönderdin tutanak ceza yazdırdın kapattın .!

Yetmedi cuma günü elinde.  gelse beni camiye bile almayacak  namaz kılmamı bile engelleyecek .! Hiç hoş bir durum değil.!

Gebze’de Bir Ak Partili belediye başkanına hiç yakışmıyor Gebze’de bir Ak Parti kurucusu olarak şu düştüğümüz  duruma bakın çok ayıp beyler …!

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here