Ana sayfa BUNLAR KONUŞULUYOR Gebze’de gözler ÇAKIR’ın mitinginde..!

Gebze’de gözler ÇAKIR’ın mitinginde..!

İlimizin en büyük ilçelerinden olan Gebze’de 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimde çok ama çok ilginç gelişmeler yaşanıyor.

AKP’nin çok güçlü olduğu bu ilçemizde Adnan Köşker’in bıraktığı tahribat tahmin edileninde üzerinde.

Gebze Belediyesi’ni adeta bir FETÖ yuvası haline getiren, başkan yardımcısı cezaevine giren, yeğeni Levent Köşker’i özel kalem müdür yapan, servetine servet yapan Adnan Köşker’den sonra aday gösterilen Zinnur Büyükgöz’de hem ilçe de hem de kamuoyunda gereken heyecanı yaratamadı.

Dengelerin hassaslaştığı Gebze’de CHP’nin adayı Recep Dursun’un performansı, Saadet Partisi’nin adayı Doktor Burcu Çetinkaya’yı aday göstermesiyle birlikte seçim ilginç bir duruma geldi.

Ve bütün bunları yanında bir aday daha öncede belirttiğimiz gibi bütün hesapları, bütün dengeleri bozdu.

Bu aday bağımsız olarak Gebze Belediye Başkanlığına aday olan Serap Çakır.

Önce MHP’den aday olan daha sonra bu partinin ilçede aday göstermemesi nedeniyle istifa edip bağımsız aday olan Serap Çakır gözlerin üzerine çevrildiği aday oldu.

Bu güne kadar Gebze’de belediye başkanlığına aday olan hiç kimse Serap Çakır kadar iddialı ve ciddi bir aday olamadı.

İlk günlerde kimsenin dikkate almadığı ve hesaba katmadığı bağımsız aday ÇAKIR gün geçtikçe kendisini kabul ettirmeye ve ağırlığını hissettirmeye başladı.

Şimdi Gebze’de herkes seçim sonucunu konuşurken Serap Çakır’ın da adını konuşuyor.

Söylemleri ve projeleri ile herkesin dikkatini çeken Çakır şimdi Gebze’de dev bir miting yapmaya hazırlanıyor.

Adaylığını açıklarken Gebze Meydanında yaptığı mitingle herkesi şok eden Serap Çakır iddiasını 24 Mart Pazar günü yapacağı mitingle gücünü, iddiasını ve ciddiyetini göstermeye hazırlanıyor.

Siyasi partilerin yaptığı mitinglerden daha görkemli ve büyük bir miting yapmaya hazırlanan Serap Çakır’ın yapacağı mitingi Gebzeliler başta olmak üzere siyasilerde merak ediyor.

Söylenenlere göre Serap Çakır’ın 24 Mart’ta yapacağı miting bu güne kadar Gebze’de yapılmış en büyük mitinglerden birisi olacakmış.

Bakalım Çakır bu iddiasını gösterebilecek mi?

Hep birlikte göreceğiz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here