Ana sayfa KÖŞE YAZIM MÜMTAZ ŞAHSİYET’ten CEVAP bekliyorum..!

MÜMTAZ ŞAHSİYET’ten CEVAP bekliyorum..!

1659
3

Bu kentte FETÖ yapılanmasına en büyük desteklerden veren kişilerin başında gelen, 15 Temmuz darbe girişiminde uzun süre kendisine ulaşılamayan ve daha da önemlisi dönemin Kartepe Emniyet Müdürünün telefonlarına çıkmayıp belediyenin garajının açtırılmasına engel olan Hüseyin Üzülmez yeniden aday yapılmadı.

Panik atak hastalığı olan ve sürekli antidepresan ilaçları kullanan, üzerindeki bütün mal varlığını eşinin üzerine yapan Hüseyin Üzülmez seçim çalışmalarında da ortalıklarda gözükmüyor.

Ne yapacağı bilemeyen ve çaresiz bir şekilde günlerinin geçmesini bekleyen MÜMTAZ ŞAHSİYET’i de ilgilendiren çok ciddi bir yazı yazdım.

Vaktinin büyük bölümünü kankileri ile Kartepe’de değil İzmit Yahya Kaptan’da bulunan SUKRA GURME’de geçiren Hüseyin Üzülmez ve ekibinin Suudi Arabistan uyruklu Muhammet El Kattan adındaki işadamını nasıl dolandırdıklarını dile getirdim.

262 Towers inşaatını da yapan Muhammet El Kattan’ı Hüseyin Üzülmez’in kankileri epeyce sıkıntıya sokmuşlar.

Ve iş yargıya kadar gitmiş.

Şimdi bendeniz naçizane bir şekilde MÜMTAZ ŞAHSİYET başta olmak üzere kankilerinden bir açıklama bekliyorum.
Ha bu arada yazıyı okumamışlarsa iddiaları içeren bölümü bir kez daha sizlere ve onlara aktarıyorum.

Yahya Kaptan’daki 262 Tower arsasını Muhammet El Kattan’a aldıran aracılık eden mümtaz şahsiyetin kadrolu müteahhidi Sukra Yapı’nın sahibi Murat Tandoğan’nın abisi Fuad Turizmin ortağı Nuri Tandoğan’dır. 

Nuri Tandoğan yıllardır Suudi Arabistan’da ikamet etmekte idi oturumu mevcuttu
dönüş yapınca Fuad Turizmi kurdu. 

Suudi işadamını oradan tanıyor Acısu’ya getiriyor cami yaptırıyor halı saha yaptırıyor. 

Yahya Kaptan’da ki arsaya aracılık hizmetine karşılık Suudi işadamından Nuri Tandoğan 2.000.000 milyon TL civarında komisyon istiyor. 

Suudi işadamı Muhammet El Kattan komisyon karşılığında senet veriyor. 

Daha sonra her ne sebepse Suudlu işadamı ile bunların arası bozuluyor. Tandoğanlar senedi tahsil edemiyor. 

Nuri ve Murat Tandoğan senedi tahsil edemeyince Muhammet El Kattan’ı Kocaeli’de mahkemeye veriyor. 

Şu an hala mahkemesi devam ediyor. 

Yani şu an Muhammet El Kattan borçlu olarak mahkemesi var.
Bu dava ortaya çıkınca yıllardır Suudi Arabistan’da oturumu olan Nuri Tandoğan davadan sonra oturumunu kaldırıyor. 

Fuad Turizm ortağı Nuri Tandoğan hac umre işi yapmasına rağmen Suudlu Muhammet El Kattan’ı burada mahkemeye verdiğinden dolayı Suudi Arabistan’da tutuklanırım korkusu ile Arabistan’a gidememektedir şu aralar. 

( Suudlu işadamı konuyu kendi Suudi Arabistan makamlarına bildirmiştir. Fuad Turizm’in Hac Umre işi bile bundan dolayı risk altındadır. ) 
Geçen günlerde Kartepe de Kocaeli Büyükşehir tarafından açılan Nurettin Topçu Akademi Lisesi’nin yeri de Nuri Tandoğan’a veya Fuad Turizm aittir. 

Mümtaz şahsiyet ve Nuri Tandoğan’ın Ak Parti Kartepe Kadın Kolları Başkanı Emine Özdemir’in mümtaz şahsiyet üzerinden Karaosmanoğlu’na baskısı ile başka bina yokmuş gibi uçuk bir kira karşılığı oraya açılmıştır.
Halen Kartepe kadın kolları başkanı olan Murat ve Nuri Tandoğan’ın kız kardeşi Emine Özdemir 31 Mart seçimlerinde AKP Kartepe Belediye encümeni 1. sıra kontenjan adayıdır.
Burçin Şahin’in Suudlu işadamı ile tanışması da tesadüf değildir.

 

 

3 YORUMLAR

  1. Akp Akp Akp Akp Akp Akp Akp Akp Akp ve ANKARA ANKARA ANKARA ANKARA
    KONUŞUN BRE Bu ne terbiyesizliktir,Açıklama NEDEN YAPMIYORSUNUZ HESAP NEDEN SORMUYIRSUN BU REZİLLİKLERİN SORUMLULARINA,bu gazeteci yalan mı SÖYLÜYOR,yurtdışında bu işadamı beni dolandırdılar Türkiye de dese CUMHURBAŞKANIMI TEMŞZLEYECEK bu terbiyesizliği bu DEVLETİN KURUMLARI NEREDE!!!!

  2. Akp Akp Akp Akp Akp Akp Akp Akp Akp ve ANKARA ANKARA ANKARA ANKARA
    KONUŞUN BRE Bu ne terbiyesizliktir,Açıklama NEDEN YAPMIYORSUNUZ HESAP NEDEN SORMUYIRSUN BU REZİLLİKLERİN SORUMLULARINA,bu gazeteci yalan mı SÖYLÜYOR,yurtdışında bu işadamı beni dolandırdılar Türkiye de dese CUMHURBAŞKANIMI TEMŞZLEYECEK bu terbiyesizliği bu DEVLETİN KURUMLARI NEREDE!!!!

  3. mümtaz şahsiyetin mümtaz yaverleri / dalkavukları bu zatı muhteremı burada tanıdılar. arabistan da tanıdılar yatırımcı olarak buralara getırdıler dersen bu zatlar kendilerini bişey zannederler. millette bunları iş yapan bir adam zanneder. doğrusunu yaz. bu yalamalar arapı soymayı kafaya koydular. siyasetcisi bürokratı hepsi aynı ideal için birleşip bu ciddi yatırımcıyı kazıkladılar, kazıklattılar. adamı türkiye ye küstürdüler. hac umrede hem din ticareti yap hemde gel milleti kazıkla… ahhh benim aptal milletim ahhh

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here