Ana sayfa HABER ÖNCÜ SPOR KULÜBÜNDE HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

ÖNCÜ SPOR KULÜBÜNDE HEDEF TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

423
0

Kocaeli İlimiz spor kulüplerinden Kocaeli Öncü Gençlik ve Spor kulübü yıllardır spor camiasında birçok branşlarda başarılarla dolu, sportif faaliyetlerini sürdürmekte ve de Türk sporuna sporcu yetiştirmekte önemli bir görev üstlenmiş durumda.

Sakarya’da düzenlenen ve Serdivan Kapalı Spor Salonunda, 12 ilin katılımıyla gerçekleşen “illerarası Karate liğ”i müsabakalarında Kocaeli Öncü Gençlik ve Spor kulübü sporcuları kürsüde yerlerini aldı.

Kulübümüz sporcuları olarak 7 sporcu ile katıldığımız müsabakalarda 5 sporcumuz derece yaparak, 13 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan, Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası öncesi büyük başarıya imza attılar.

Kocaeli Öncüspor Kulübü Karate Antrenörü Vasfi Aşçı, “Kocaeli Öncüspor kulübümüz birçok spor branşlarında faaliyet gösterirken, Karate branşında da emin adımlarla ilerliyoruz. Bundan sonraki süreçlerde bize sağlanan imkanlar ile birlikte daha iyi başarılar elde edeceğimize inanıyorum. Şuan tüm dikkatimizi Antalya’da düzenlenecek olan, Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası çevirmiş durumdayız. Sporcularım burada kulübümüzü ve ilimizi en iyi şekilde temsil ederek Kocaeli’mize şampiyonluklarla döneceklerine inanıyorum. Şimdiden başarılar diliyorum”.

Dereceye giren sporcularımız;

ECRİN PESEN-1

ZEYNEP ÜNAL-2

BEYTULLAH ÇELİK-2

EKREM GÜMÜŞTEKİN-3

EMİREFE KARABULUT-3

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here